Zelené potraviny

Zelené potraviny mladý Ječmen a Chlorella (chlorella pyrenoidosa) se staly mými pomocníčky na cestě ke zdraví a spokojenosti. Již v prvních dnech jezení, jsem se do Ječmenu úplně zamilovala - je to můj životabudič, se kterým se probouzím a večer zase usínám... Po krátké době jsem také přidala jeho kamarádku Chlorellu. Ne nadarmo se říká, že ve dvou se to lépe táhne. O to víc to platí se zelenými potravinami, které se vzájemně synergicky podporují a umocňují tím užitek pro naše těla... Díky zeleným potravinám, které se staly běžnou součástí našeho rodinného jídelníčku, se cítíme fyzicky i psychicky lépe, zbavila jsem se únavového syndromu, zlepšil se mi hormonální systém štítné žlázy, nemusím brát léky, bolesti hlavy ustupují a u syna jsme díky Chlorelle vyčistily tělo od hlenů a atopického ekzému a nejsme téměř nemocní. Více se dozvíte v E-booku.

Díky své práci se setkávám s mnoha zajímavými lidmi, získávám nové přátele a zkušenosti a pomocí těchto stránek chci se s Vámi podělit a seznámit se s dalšími nadšenci pro zdravý životní styl.

Došla jsem k tomu, že se s každým z Vás nedostanu na všechny detaily anebo se naopak budete chtít sblížit s jinými přáteli našeho "zeleného klubu" a vyměňovat si zkušenosti. A tak srdečně vítejte na těchto stránkách, kde se různou formou, ať už zajímavými tipy na jezení nebo recepty, či názory různých odborníků budete moci blíže seznámit se zelenými potravinami, se mnou a s dalšími zelenými jedlíky.

Pomocí zelených potravin k Vám přináším domácí zdravotní institut, kdy si sami můžete vzít vaše zdraví do vlastních rukou a nemusíte kvůli tomu jezdit až do vzdálených zdravotních institutů a platit ohromné statisícové částky za pobyt. Věřím, že pevné zdraví je pro každého člověka to nejcennější a nejen pro něho, ale i pro celou jeho rodinu a okolí. Doufám, že zde najdete informace, které budou pro Vás přínosné, Vaše dotazy ráda zodpovím v naší online zelené poradně, když nebudu vědět, vyhledám odpověď u dalších kolegů a budu moc ráda, když zelené potraviny pomohou i Vám. 

Další podrobnější informace, které jsem pro vás ověřila, jsou: http://slunecnyzivot.cz/2013/06/uzdravujici-zelene-potraviny a článek o mé práci na http://www.femmefatal.cz/lecba-bez-chemie/vite-co-jsou-zelene-potraviny.

V případě zájmu o zelené potraviny pro Vás, či Vaše blízké mně zavolejte, napište a nebo vyplňte a odešlete poptávkový formulář níže. Ozvu se Vám co nejdříve.

Baleni Jecmen Baleni Chlorella

Pečlivý výběr suroviny zajišťuje nadstandardní kvalitu a užitek produktů GreenWays International.

„Prodáváme pouze to, co sami kupujeme“

Produkty GW nejsou náhradou pestré stravy. Jsou pouze jejím kvalitním doplňkem. Nejsou léky, ani je nenahrazují. Mají vlastnosti zeleniny, navíc mají pouze uživatelsky praktičtější formu použití.


Poptávkový a informační formulář:
© 2014 Lada Pilařová