Terapie

Již 7 let se zabývám japonskými masážemi Shiatsu a diagnostikou podle tradiční čínské medicíny – podle obličeje, z jazyku, či dotekem podle jednotlivých zón na zádech a na břichu. Absolvovala jsem tříletou školu Darja Shiatsu school (www.shiatsu.cz) , kde mě najdete v sekci absolventů a kde jsem dostala Shiatsu certifikát 1.stupně.

Shiatsu (čte se 'šiacu') v překladu znamená tlak prsty, provádí se v leže na futonu přes volné oblečení. Shiatsu – japonská masážní technika, založená na východní čínské léčebné tradici a západní fyziologii a psychologii. Shiatsu pracuje s akupunkturními drahami a body, za účelem obnovit přirozený tok vitální energie, a tak nastolit energetickou rovnováhu. Před masáží vybírám dvě energetické dráhy. Jednu, která je nejvíce zablokovaná a přeplněná a druhou, která je velmi prázdná. Po ošetření těchto dvou drah vzniká v těle rychleji celková rovnováha.

Cílem Shiatsu je stimulovat a podporovat procesy přirozeného sebeléčení, pocitu zdraví a duševní pohody a osobního růstu, a zároveň udržení zdraví skrze rovnováhu v energetickém systému. Metoda Shiatsu využívá aplikaci tlaku a fyzického doteku na energetické dráhy a body na těle, aby se vyrovnalo proudění tělesné energie (KI, čchi). Zde vidím velmi dobré propojení mezi živou zelenou stravou a fyzickým tělem.

Zelení zákazníci (ti, co si koupili zelené potraviny ode mne) mají první masáž Shiatsu zdarma jako dárek. Ostatní mají Shiatsu zpoplatněné (500Kč/hod. 1,5 hodiny – 700kč, 2 hodiny – 900 kč).

Robert Smith a Lada Pilařová

FasterEFT  je metoda vyvinuta Robertem G. Smithem (foto) po mnohaletém studiu a terapeutickou praxí s více jak tisíci klienty. Jedná se o jedinečnou techniku a process, který integruje nejúčinnější části EFT (technika emoční svobody), BSFF (Be set free Fast), NLP (Neuro-Lingvistického Programování), hypnotické stavy mysli a její transformace. Jedním z nejcennějších aspektů FasterEFT je, že pracuje rychle, přímo a k jádru věci. Díky FasterEFT můžeme rychle transformovat Vaše vnímání mysli, uvolnit Vaše emoční bloky a obnovit fyzické zdraví. Je to samoovladatelný proces, který Vám pomůže opustit Vaši minulost, žít přítomnost a vysnít si budoucnost. Ukážu Vám, jak si vytvořit a transformovat Váš život přímo teď.

Prošla jsem školeními a výcvikem přímo od tohoto amerického zakladatele metody FasterEFT a získala příslušné FasterEFT osvědčení. Kvalitní informace lze najít na na http://www.fastereft.com, www.youtube.com/HealingMagic a v češtině na www.faster-eft.cz.

Zelení zákazníci mají rovněž první terapii Faster EFT zdarma jako dárek. Ostatní mají FasterEFT zpoplatněné 500Kč/hod.

© 2014 Lada Pilařová