Lidé o mé práci říkají ...

Reference Marcela Hrubošová

Jsem podnikatelka, která se po 25ti letech úspěšné kariéry vrhla na cestu vlastního poslání. Věnuji se tomu co mě baví, co mám ráda a co také pomáhá ostatním lidem. Koučink “Tapping into wealth" (Oťukávání k bohatství) mi pomohl objevit limity, omezeni, bloky, o kterých jsem ani netušila, že mám, a posunul mě k "lehkosti bytí" tj. vrátil a doplnil mi energii a životní sílu, kterou mi tyto bloky braly.

Nejvíce jsem ocenila 100 % nasazení Lady jako kouče při vyťukávání a zakomponování mých slov do kladených otázek. Bylo to neuvěřitelně konfrontační, ale v tom pozitivním slova smyslu a objevné, jak se dají vlastní slova vidět i v jiných souvislostech. Transformační koučink „Tapping Into Wealth“ bych doporučila všem, kdo v sobě chtějí najít skryté zdroje.

ing. Marcela Hrubošová - lektorka, podnikatelka, autorka vzdělávacího konceptu "Finance pro radost"

Reference Kristyn Avalos

I am continually amazed by the insights that surface after a session with Lada. Just hearing her voice and being in her presence makes me feel safe. I love to think and analyze, but Lada challenges me to confront my emotions. I find that I am now more focused and able to tackle challenges with a sense of lightness and ease.

Kristyn Avalos - Transformational Coach and Astrologer

Reference Polly Fletcher

Thank you for integrating the tapping and dissolving my triggers. I really understand how my body protects me when stepping into multiple big projects and outrageous possibilities. I learned that I default to "anesthesia" to embrace a Sleeping Beauty coma to deal with overwhelm and frantic energy going nowhere. I was able to tap into real tiredness versus overwhelm fatigue which stops me from taking action. I was able to take a restoring rest give myself an energy boost without disappearing under the covers and losing a whole day.

I was able to harness my energy and focus on the most important tasks for today to keep the momentum growing towards tasks that necessary in getting clients and creating products for sale. Thank you so much for creating a safe space to transform my blocks and barriers to move forward in my business.

Polly Fletcher - Owner of "Neuro Shift Advantage Coaching"

Reference Klara Kasparova

Koučink s Ladou mi pomohl v tom, že mám lepší vztahy s mámou a sestrou a taky v práci. Jsem mnohem otevřenější sama k sobě. Dříve jsem hrála tu malou hodnou holčičku. Nyní se cítím více ženou, dříve jsem byla tvrdší a nemohla jsem najít prima chlapa. Po 3 měsících koučování a oťukávání jsem našla muže, s kterým se cítím být jemnou a milovanou ženou.

Díky oťukávání jsme získala klid místo nasranosti. Díky.

Klára Kašparová - Owner of "Neuro Shift Advantage Coaching"
Manžel Petr:

Ladko, stýská se mi po tvém klidu, od té doby, co coachuješ, mám pocit, že jsi klidnější než já.

© 2014 Lada Pilařová