O mně.

Lada Pilařová

Vítejte na mých internetových stránkách, které se věnují zdravému životnímu stylu – aneb hledání rovnováhy na našich životních plavbách. Abychom se cítili vyrovnaně a v pohodě, a aby nás nic nerozházelo.

Vycházím z textu písně Jaroslava Ježka: "Život je jen náhoda, jednou jsi dole jednou nahoře...". I já si proplouvala a dále proplouvám různými obdobími a právě jednou v té fázi "dole" jsem hledala, jak se dostat nahoru. O to jsem se s Vámi chtěla podělit, protože jsem našla opravdu něco hodně vzácného a jedinečného. Něco co stojí za sdílení. A tak to posílám dál v E-booku (viz. úvodní stránka zde).

Jmenuji se Lada Pilařová, narozena v Kutné Hoře, žijící v Praze, a zastávám více životních rolí. Jsem manželka, dcera, sestra a maminka dvou báječných dětí a za všechny role jsem velmi ráda. Po pracovní stránce se věnuji poradenství/osvětě a distribucí zelených potravin - Ječmene a Chlorelly špičkové kvality od české firmy Greenways prezentované na  http://www.gw-int.net . Zelený džus z trávy mladého ječmene mně dodal druhý dech do života a přísun "živé" vody si pečlivě hýčkám a po malých doušcích vychutnávám. Chlorelle, sladkovodní řase, zase vděčím za vyčistění střeva a těla od všech nečistot a preventivně chránící před dalšími jako je stres, ne vždy kvalitní a zdravá strava, ovzduší apod. Zkrátka zelené potraviny jsou pro mě takové NIC-MOC. NIC - je to vlastně obyčejná koncentrovaná zelenina v uživatelsky jednoduché formě a MOC - užitku, které umí udělat v těle (vyčistit, vyživit, zezásadit, omladit a zregenerovat pěkně rychle a viditelně). Více v sekci ZELENÉ POTRAVINY.

Další mou činností je práce při výuce s Montessori pomůckami, jógy a angličtiny v Montessori prvním trojročí na Základní škole Na Beránku. Je to pro mě terapie v praxi, kdy mohu vidět ty přímé změny u dětí při procesu učení, jaký to má blahodárný účinek na dětskou psychiku, sebevědomí, vnitřní motivaci a radost ze samostatné, či týmové práce, kdy si děti sami vybírají oblasti pro svůj rozvoj. Více se dozvíte v sekci MONTESSORI.

V odpoledních hodinách se věnuji dětem, zeleným potravinám a spolupracovníkům v našem "zeleném klubu", občas dávám TERAPIE a konzultace.

Lada  

© 2014 Lada Pilařová