23.3.2018

Pětiminutová zpověď z roční transformační cesty "Tapping Into Wealth".

Blog Video

Co jsem za tu roční cestu získala? Objevila jsem souvislosti mezi myslí, tělem a penězi. Před mateřskou dovolenou jsem pracovala v korporaci a s příchodem dětí jsem se věnovala různým pracovním činnostem, ale stále jsem nevydělávala moc peněz. A tak jsem hledala a našla koučovací program "Oťukávání k bohatství". Tento program dokonce garantuje, že pokud po ukončení programu se všemi úkoly do 2 měsíce nevyděláte tolik, kolik jste do programu investovali, tak vám vrátí peníze.

A to už mě oslovilo natolik, že jsem si půjčila z rodinného rozpočtu a intenzivně šla do toho. Stálo mě to spousta hodin studování, koučovacích poslechů, aktivních vzájemných koučovacích sedánků za počítačem s lidmi z celého světa.

Během těchto rozhovorů jsme šli hodně do hloubky, do našich převzatých programů a limitujících přesvědčení a negativních emocí. Tam jsem si rozklíčovala, že mé téma se vleče už od útlého dětství a nazývá se "Ztracena v kouři". Rodiče byly silní kuřáci a já jako malá jsem byla stranou dění a zmatená a čekající, kdy mohu být s rodiči. A to téma se táhlo se mnou dále, i s prací v tabákové firmě a opět neplánovaně být v prostředí, které mě opět vyčleňovalo. A když už jsem byla bez kouře ve vlastní rodině, tak jsem si ho vytvořila v podobě zmatení, co mám dělat a jak mám skloubit mateřskou a pracovní roli a kdy už konečně budu vydělávat peníze.

A právě tento silný program jsem si uvědomila díky transformačnímu koučinku a dokázala ho proměnit v něco příjemného a posilujícího. Jako je například difuzér s vonným aroma olejem a proměněný na dárek, jako vzpomínku. Vyčištěním tohoto programu jsem dokázala za poslední rok zdvojnásobit příjmy a také s lidmi, s kterými jsem pracovala, jsem pomohla změnit jejich negativní programy.

Na transformační cestě jsem průvodcem a posvátným svědkem, kdy s lidmi můžu společně zažívat jejich vnitřní posuny. Někdy i zemětřesení, kdy nezůstane na kameni kámen. Jedna paní si našla po druhém sezení vysněnou práci na částečný úvazek slušně ohodnocenou a tudíž může skloubit její pracovní a mateřskou roli. Další úspěch u jiné paní bylo nalezení životního partnera a větší otevření se jemné ženské energii. Mít v muži ochránce a ne spolubojovníka, jak tomu dříve bylo. Nyní se dokáže svobodněji vyjádřit, objevila v sobě vnitřní ženskou sílu a dokázala ukázat svoji zranitelnost před mužem.

Moc mě zajímají právě posuny mezi ženskou a mužskou energií, mezi souvislostmi, co nám říká mysl a jak na to reaguje tělo a jak to souvisí s penězi. Pojďte se se mnou vydat na cestu změny a posunout váš život k lepšímu. Už se nemusíte déle trápit, pojďme se sejít osobně, či on line na 1. vyjasňující schůzce pro získání vhledu a možnosti řešení.

Těším se na Vás,

Lada  


21.7.2015

DOTAZ: Jakou Chlorellu si mám vybrat?

Existuje mnoho výrobců a značek za nižší ceny než je Chlorella Greenways? Proč právě ji a nebo podle čeho si mám vybírat?

Ráda bych otevřela toto diskutabilní téma. Jelikož se mi stává, že někteří moji zákazníci přejdou k jiným typům chlorelly s pocitem, že ušetřili peníze a užitek bude stejný jako u Chlorelly GW. A na druhou stranu už někteří zákazníci opět přicházejí a stěžují si, že ta jiná nefunguje. A tak se s vámi ráda podělím o know how, které jsem získala na mé zelené cestě hledání.

Existují 3 kategorie chlorelly. První je A třída – patří do kategorie léčivé, B třída – patří do krmné směsi pro zvířata a C třída – směs určená pro hnojení. Naše Chlorella patří do TOP QUALITY – tedy léčebné Chlorelly.

Při volbě kvalitního produktu nezvažujte cenu jako argument hlavní, ale jako vedlejší. Dražší produkt může být lepší, ale nemusí to platit absolutně. Je to podobné jako s vyšší cenou bio ovoce a zeleniny. I tam to může být někdy sporné, pokud skutečně neznáte farmu a její renomé. Stejně tak se řiďte tím nejdůležitějším argumentem – renomé distribuční společnosti zelených potravin, živosti produktu, jeho čistotou a přírodností. Tím nejdiskutovanějším, a z mého pohledu nejzajímavějším, je argument „ŽIVOSTI“! (nejde o živý organismus, ale o jeho enzymatickou aktivitu). „ŽIVOST“ chlorelly záleží na šetrnosti jejího zpracování. (U Chlorelly GW je využito unikátní technologie sprayového sušení (STEAM) pouze do 31 stupňů a šetrným narušením buněčného jádra dochází k vysoké střebatelnosti nutričních látek min. 80%). Názorně je to podobné jako nakřápnuté vajíčko, které se nerozlije při zpracování, ale až uvnitř těla a proto můžeme využít vysoký obsah živin bez dřívější oxidace a tím tedy znehodnocení. Stravitelnost je tedy velmi důležitým kritériem spolu s enzymatickou živostí.  

Pro jednoduchou kontrolu se zaměřte na barvu chlorelly. Její výrazná smaragdová zeleň ukazuje na to, že neobsahuje už žádná další plniva a pojiva, ale živý chlorofyl, který je pro naše tělo velmi důležitý. Dále argument čistoty, tedy čistý přírodní produkt už bez žádných přidaných umělých látek jako jsou tak časté látky např. stearan hořečnatý, oxid křemičitý a škrob. A co je to kritérium přírodnosti? I chlorella je často pěstovaná ve sklenících. Je jen na Vás, zda to vnímáte tak, že i Chlorella potřebuje „vnitřní hodnotě“ vhodné vnější přírodní vlivy – tj. intenzivní svit, čerstvý vzduch, pohyb a výživu. Chlorella je darem přírody, nikoliv „inkubátoru“.

Jak tedy vidíte, kvalitní chlorellu neobhájí jeden argument, ale až průsečík mnoha argumentů. Proto nejspolehlivějším zaměřením je na standardy kvality a jejich zárukou je renomé výrobní společnosti. Ta společnost, která si dá práci s vytvořením značky, si dá práci i s udržením standardů kvality. Nepátrejte tedy po dobrých produktech, ale po dobrých značkách!

Informace čerpány z Učebnice zelených potravin – Chlorella Pyrenoidosa – možno zapůjčit, či zakoupit u mě.

Lada  

Příspěvky a komentáře:


Vypiš příspěvky z diskuze© 2014 Lada Pilařová